Kontakt oss

Arbeidsutvalget til Studentparlamentet holder til på Villa Eika(stor Sveitservilla) midt på Blindern campus. Kom gjerne å besøk oss eller ta kontakt dersom du har noen forespørsler. Studentparlamentet har kontor i 1. etg, mens Velferdstinget, SAIH og ISU har kontor i 2 etg.

KONTORET

Tlf: 22 85 70 44

Postadresse:

Studentparlamentet ved UiO

Pb. 1088 Blindern

0317 Oslo

 

Daglig leder: 

post@studentparlamentet.uio.no

 

Hele arbeidsutvalget:

arbeidsutvalget@studentparlamentet.uio.no

 

KONTAKTINFO ARBEIDSUTVALGET: 

Jens Lægreid

Leder

leder@sp.uio.no

mob: 90 88 82 55 / tlf: 22 85 70 71

 

Synnøve Kronen Snyen

Nestleder/ Kommunikasjonsansvarlig

nestleder@sp.uio.no

mob: 99 43 47 79 / tlf: 22 85 70 54   

 

Susann Andora Biseth-Michelsen

Studie- og læringsmiljøansvarlig

s.a.biseth-michelsen@sp.uio.no

mob: 97 97 92 30 / tlf: 22 85 70 52

 

Henrik Paulsen Mandelid

Universitetstyrerepresentant / Økonomiansvarlig / Forsknings- og innovasjonsansvarlig

h.p.mandelid@studentparlamentet.uio.no

mob: 41 62 70 36 / tlf: 22 84 41 39

 

Kristine Berg Heggelund

Universitetsstyrerepresentant / internasjonalt ansvarlig

k.b.heggelund@sp.uio.no

mob: 93 62 93 06 / tlf: 22 85 70 49

 
 
KONTAKTINFO ADMINISTRASJONEN:
 
Line Willesrud                                                                      
Daglig leder
22 85 70 44


Vis større kart

Publisert 5. nov. 2009 14:22 - Sist endret 23. okt. 2017 09:04
Legg til kommentar

Logg inn for å kommentere

Ikke UiO- eller Feide-bruker?
Opprett en WebID-bruker for å kommentere